Wismari Hambaravi

Personal

Hambaarstid

http://wismari.ee/wp-content/uploads/2023/01/ragnar2.jpg

Restauratiivse hambaravi eriarst

Dr. Ragnar Ilp

Dr Ragnar Ilp sündis 1979. aastal Tallinnas ja lõpetas 1997. aastal Gustav Adolfi Gümnaasiumi. 2002. aastal sai ta Tartu Ülikoolist hambaarsti kutse ja asus tööle Tallinnasse. 2005. aastal asutasid nad koos Karmeniga OÜ Wismari Hambaravi, kus töötavad tänaseni.

Ragnar jätkas haridusteed Tartu Ülikooli residentuuris, mille lõpetas 2016. aasta augustis restauratiivse hambaravi eriarsti kutsega, spetsialiseerumisega parodontoloogiale ja implantoloogiale. Õpingute ajal viibis Ragnar korduvalt Berni Ülikoolis Šveitsis, kus läbis mitmeid kursuseid professor Daniel Buseri ja professor Anton Sculeani juhtimisel, lisaks sellele sai ta osaleda ka parodontoloogia osakonna igapäevatöös. Pidev enesetäiendamine oli oluline enne residentuuri ja on ka pärast, seetõttu on Ragnar osalenud paljudel erialastel konverentsidel ja kursustel Euroopas, USA-s ja Kanadas maailma tippude käe all.

Wismari Hambaravis on Ragnari peamiseks tööks parodontoloogia, kirurgia ja proteesimine.


http://wismari.ee/wp-content/uploads/2023/01/karmen4.jpg

Hambaarst

Dr. Karmen Ilp

Dr Karmen Ilp sündis 1978. aastal Tartus ja lõpetas Miina Härma Gümnaasiumi. 2002. aastal sai ta Tartu Ülikoolist hambaarsti kutse ja asus tööle Tallinnasse. 2005. aastal asutasid nad koos Ragnariga OÜ Wismari Hambaravi, kus töötavad tänaseni.

Karmen tegeleb hambaravi, juureravi ja meie väikeste patsientidega. Ta on täiendanud ennast nii Eestis kui ka paljudel erinevatel välismaistel koolitustel, lisaks on Karmen Inglismaal ja Taanis õppinud Inman Aligner’i süsteemi looja Tif Qureshi juhendamisel selle süsteemiga kergemate ortodontiliste probleemide lahendamist.


http://wismari.ee/wp-content/uploads/2023/01/ann7.jpg

Hambaarst

Dr. Ann Lepik

Dr. Ann Elismäe sündis 1991. aastal Haapsalus ja lõpetas 2011. aastal Tallinna Reaalkooli. 2016. aastal sai ta Tartu Ülikooli hambaarstiteaduse diplomi ja astus restauratiivse hambaravi residentuuri, mille lõpetas 2022. aastal eriarstina parodontoloogia erialal. Wismari Hambaravis on Anni peamiseks tööks parodontoloogia, suukirurgia ja kaarieseravi.Hambaraviõed ja -assistendid


http://wismari.ee/wp-content/uploads/2023/01/agnes.jpg

Hambaraviõde

Agnes Rozenblatwh_logo_final-300

© 2017 - WISMARI HAMBARAVI